L-Лізин сульфат (98,5%)

L-Лізин сульфат (98,5%) для тварин — це отримана шляхом мікробіологічного синтезу кормова добавка у вигляді порошку для сільськогосподарських тварин, птиці та риби. L-Лізин сприяє утворенню колагену та відновленню тканин. Це джерело енергії, що стимулює синтез білка в організмі та ріст і формування кісток, стимулює поділ клітин і синтез. Також  L-Лізин покращує процеси травлення, збільшує біологічну цінність рослинного білка, знижує вміст тригліцеридів в сироватці крові. Сприяє абсорбції кальцію та підтримує баланс азоту в організмі

Кормовий L-Лізин сульфат (98,5%) бере участь в обміні білків і вуглеводів, виробництві антитіл, гормонів та ферментів. А також каталізує процеси ферментативних перетворень. 

Також L-лізин сульфат (98,5%) містить інші речовини які підвищують його поживну цінність, в доступній для засвоєння формі: вуглеводи (сахарозу, фруктозу, декстрозу та інш.), мінеральні солі (амонію, калію, натрію, кальцію, магнію), органічні кислоти (оцтову, бурштинову). Містить понад 10% інших амінокислот.

Специфікація

Зовнішній вигляд  
Світло-коричневий гранулят  
Розчинність диспергований
L-лізин 54,6%
Перетравність 100%
Сирий протеїн (N x 6.25) 80%
Фосфор (загальний) 0,11%
Амінокислотний склад  
Met 0,10 % Arg 0,57 %
Met + Cys 0,16% Val 0,37 %
Thr 0,28% Ile 0,30 %
Trp 0,04% Leu 0,49%

Застосування

L-Лізин сульфат (98,5%) застосовується для виробництва кормових добавок, комбікормів і преміксів для поліпшення і балансування раціонів сільськогосподарських тварин, птахів і риб. L-лізин сульфат (98,5%) вносять при виробництві комбікормів, кормових добавок і преміксів на підприємствах комбікормової промисловості з використанням існуючих технологій змішування. Кількість введеної амінокислоти визначається рівнем протеїну комбікорму і амінокислотним складом компонентів. Протипоказання для застосування препарату відсутні. Побічні явища і ускладнення у тварин не відзначалося.

Сульфат лізину може використовуватися замість традиційної форми L-лізину гідрохлориду з метою збалансування вмісту лізину в кормовій добавці у годівлі с/г тварин і птиці. При цьому необхідно враховувати вміст діючої речовини. Ефект від застосування L-лізину сульфату (98,5%) простежується навіть при використанні в раціоні підвищеної кількості натрій і хлор добавок.

Умови зберігання

Зберігають в упаковці виробника в сухому, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів приміщенні, при температурі не вище 25?С.

Термін придатності

2 роки з дня виготовлення.

Упаковка

Багатошарові паперові мішки з внутрішньою поліетиленовою прокладкою 25 кг.

Отримайте більше інформації!

Дізнайтеся про вартість, умови доставки та особливості застосування продукту. Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами.