L-Треонін (98,5%)

L-Треонін (98,5%) для тварин належить до групи незамінних лімітуюючих амінокислот. Треонін міститься у рослинних білках, але в недостатній кількості для нормального збалансування кормів по амінокислотах. Тому, для компенсації його нестачі в організмі тварин застосовується кормовий кристалічний L-Треонін (98,5%).

L-Треонін (98,5%) використовується як кормова добавка для всіх видів сільськогосподарських тварин, особливо для вигодовування свиней. Він підтримує в організмі нормальний обмін білків та жирів, виробництво антитіл, а також відіграє важливу роль в утворенні колагену та еластину, а також L-треонін впливає на ріст м'язів, підвищує ефективність виробництва м'ясних продуктів. L-Треонін це один з декількох можливих попередників замінної кислоти гліцину, яку організм тварин здатний синтезувати. Таким чином треонін задіяний у регулюванні засвоєння їжі.

Кормова добавка L-Треонін (98,5%) являє собою оксіамінокіслоту, яка відіграє важливу роль в обміні білків та енергетичних процесах. Треонін входить до складу багатьох білків (імуноглобулінів, травних ферментів тощо) організму тварин і сприяє засвоєнню інших амінокислот. При нестачі треоніну в раціоні у тварин спостерігається зниження споживання кормів і вгодованості, виснаження, порушення діяльності шлунково-кишкового тракту і розвитку м'язової тканини та інш.

Специфікація

 Параметри Показники
Зовнішній вигляд гранули білого кольору
Втрати при висушуванні 1,5%
Чистота 98,5%
Волога (макс.) 1.5%
Розчинність 90г/л в H2O при 20°C
Азот, % 11.76
L-Треонін 98,5%
Сирий протеїн [N x 6.25] 72.4%
Перетравна енергія    
  ккал/кг мДж/кг
Птица 3490 14.6
Свиньи 3700 15.5

Потреба в L-Треоніні (98,5%) і його споживання

Треонін є незамінною амінокислотою, високі концентрації якої виявлені в середовищі шлунково-кишкового тракту і яка виконує функцію захисту мукози від протеаз, захищає від зневоднення нижніх шарів слизової оболонки і захищає стінки кишечника від впливів мікроорганізмів і паразитів. Припускається, що 60% введеного в раціон поросят треоніну витрачається на роботу кишечника. Більш того, дослідження показали, що близько 90% цієї кількості було задіяно у формуванні протеїну мукози або використано в процесі катаболізму.

Той факт, що треонин є найважливішою складовою слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, свідчить про те, що участь треоніну в синтезі муцину може служити поясненням використання кишечником його значної частини.

Правильна норма введення треоніну може бути критичним фактором, що впливає на повноцінний розвиток і функціонування кишечника, особливо в періоди стресу шлунково-кишкового тракту ( зміна раціону, знижене споживання корму під час відлучення і при транспортуванні, відновлення після хвороби (діарея)).

Додаткове введення треоніну в раціон у ці періоди сприяє продуктивнрті та нормалізує роботу кишечника. Внаслідок механічної дії, роздратування або наявності антипоживних речовин, велика кількість кормових добавок збільшує екскрементацію муцину та інших похідних протеїнів кишечника. Включення в раціони годівлі поросят добавок, що мають негативні компоненти, може збільшити втрати треоніну і в результаті привести до підвищення потреби в ньому.

Отримайте більше інформації!

Дізнайтеся про вартість, умови доставки та особливості застосування продукту. Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами.