L-Лізин моногідрохлорид (98-99%)

L-Лізин моногідрохлорид (98-99%) - амінокислотна кормова добавка, що сприяє інтенсивному засвоєнню кормів та активному росту тварин. Являє собою мікрогранульований сипучий порошок кремового кольору, добре розчинний у воді. Амінокислота L-Лізин особливо важлива птахам та тваринам з однокамерним шлунком, наприклад, свиням.

L-Лізин моногідрохлорид (98-99%) сприяє збільшенню приросту ваги тварин і птиці на 10 - 30%, підвищенню надоїв молока на 12%, збільшенню несучість курей на 10%. У свинарстві, L-Лізин випереджає інші амінокислоти за своєю важливістю.

Дефіцит лізину в організмі курей підвищує смертність ембріонів на 5 - 9%. Бройлерні курчата при дефіциті лізину втрачають імунітет, що призводить до ослаблення формування м'язів, що знижує якість м'яса. Кормовий L-Лізин моногідрохлорид (98-99%) необхідний тваринам і птиці для регуляції обміну азоту та вуглеводів та для синтезу нуклеотидів і хромопротеїдів.

Основними сировинними компонентами для виробництва лізину є меляса, соняшниковий шрот, кукурудзяний екстракт, соляна кислота, висівки, рибне борошно, м'ясо-кісткове борошно, аміачна вода та ріпак.

L-Лізин моногідрохлорид (98-99%) сприяє засвоєнню фосфору і кальцію організмом, що призводить до інтенсивного росту молодняка, утворенню меланінового пігменту в оперенні птахів; впливає на формування еритроцитів і відкладення в кістках кальцію. Також бере участь в окисно-відновних реакціях, активізує переамінування і дезамінування амінокислот.

L-Лізин моногідрохлорид зустрічається у всіх білках, однак у рослинних білках міститься в незначних кількостях, тому в раціоні тварин його часто не вистачає. Дефіцит лізину в організмі виникає внаслідок годівлі тварин і птиці раціонами, що складаються переважно зі злакових, соняшникового шроту і незначної кількості (1-2%) кормів тваринного походження.

Специфікація

Назва Фактичні показники Нормативні показники
Суха речовина 99,30 99%
Специфічна ротація 20,00 19,0-21,5
Рівень рН 5,770 5-6
Волога 0,306% 1% макс.
Займистість 0,12% 0,3% макс.
Наявність важких металів не виявлено 10 мкг/кг макс.
Миш’як не виявлено 1 мкг/кг макс.
Термін придатності   2 роки

Оптимальні добові норми введення монокальційфосфат жуйним тваринам коливаються в наступних межах, г/гол.:

Вид тварин Добові норми, г/гол
Норма Фактично
суха речовина, % макс. 98,5 98,6
втрати при висушуванні, % макс. 1,0 0,14
Отримайте більше інформації!

Дізнайтеся про вартість, умови доставки та особливості застосування продукту. Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами.