XIII Міжнародна виставка сільського господарства та садівництва «KievAgriHort 2010»

13 листопада

З 2 по 4 лютого 2010 в Києві проводилася XIII Міжнародна виставка сільського господарства та садівництва «KievAgriHort 2010».
Проведення цього міжнародного заходу в галузі сільського господарства офіційно підтримали: Міністерство аграрної політики України; Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин; Асоціація фермерів і приватних землевласників України; Українська аграрна конфедерація, відділ сприяння торгівлі та інвестиціям посольства Польщі.
У своїх промовах всі почесні гості підкреслили важливість проведення виставки «KievAgriHort 2010», яка за час свого існування стала одним з найважливіших подій сільськогосподарського співтовариства.
 
Провідні фахівці ПВП «Вибір» також були присутні на цій щорічній виставці. Вони зустрілися з діловими партнерами, провели конструктивні діалоги, дізналися про нові тенденції на ринку кормових добавок і комбікормів, у сфері тваринництва і птахівництва.

Ми переконані, що участь у подібній виставці - це потужна платформа для ефективної ділової комунікації зі споживачами кормових добавок, виробниками комбікормів, а також з фахівцями суміжних галузей і з представниками державних структур.

Зазначимо, що участь у «KievAgriHort 2010» взяли понад 130 компаній з 17 країн світу. За три дні роботи, виставку відвідали більше 10 000 фахівців з різних країн світу.