Новості

13 листопада

З 2 по 4 лютого 2010 в Києві проводилася XIII Міжнародна виставка сільського господарства та садівництва «KievAgriHort 2010».
Проведення цього міжнародного заходу в галузі сільського господарства офіційно підтримали: Міністерство аграрної політики України; Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин; Асоціація фермерів і приватних землевласників України; Українська аграрна конфедерація, відділ сприяння торгівлі та інвестиціям посольства Польщі.
У своїх промовах всі почесні гості підкреслили важливість проведення виставки «KievAgriHort 2010», яка за час свого існування стала одним з найважливіших подій сільськогосподарського співтовариства.
 
Провідні фахівці ПВП «Вибір» також були присутні на цій щорічній виставці. Вони зустрілися з діловими партнерами, провели конструктивні діалоги, дізналися про нові тенденції на ринку кормових добавок і комбікормів, у сфері тваринництва і птахівництва.

Ми переконані, що участь у подібній виставці - це потужна платформа для ефективної ділової комунікації зі споживачами кормових добавок, виробниками комбікормів, а також з фахівцями суміжних галузей і з представниками державних структур.

Зазначимо, що участь у «KievAgriHort 2010» взяли понад 130 компаній з 17 країн світу. За три дні роботи, виставку відвідали більше 10 000 фахівців з різних країн світу.

20 листопада


Продукти переробки сої – основні джерела рослинного протеїну в комбікормах для тварин. Обмежене використання кормів тваринного походження призвело до їх активного застосування. Світова тенденція останніх років показує, що споживання соєвого шроту з кожним роком зростає на 5%. Безліч різних продуктів переробки сої використовуються в кормовій індустрії.

За останні роки в усьому світі збільшилося використання сої в годівлі худоби, свиней та птиці, що сприяло розвитку ринку соєвого масла. У складі комбікормів для тварин соя є найважливішим джерелом білка з високим рівнем вмісту амінокислот. У світовому масштабі соя займає більше ніж 1/4 ринку жирів і масел, 2/3 ринку протеїнів для комбікормів і 3/4 в торгівлі високобілковими компонентами в харчуванні людей.

Соєвий протеїновий концентрат (SPC) виготовлений із знежиреного соєвого шроту, з якого видалено розчинні вуглеводи (олігосахариди). В даний час існує 2 методи виробництва SPC: екстракція і ферментація. Отримані цими двома методами продукти трохи розрізняються між собою за поживністю. В даний час SPC в основному виготовляють методом екстракції етанолом, яка спрямована на вилучення розчинних цукрів. Одночасно видаляються і інші антипоживні чинники - естрогени і алергени. Нещодавно був відкритий метод, який дозволяє добувати естрогени з розчинних вуглеводів і виділяти високі концентрації ізофлавонів, які містять нутрицевтики (БАДи).

SPC характеризується низьким вмістом олігосахаридів (<3%) і антигенів (<100 мг / кг гліцініна). SPC пропонується як ефективна альтернатива високоякісним протеїнам тваринного походження, а саме заміннику незбираного молока (ЗНМ) та рибного борошна в годівлі молочних телят, поросят на дорощуванні / відгодівлі, курчат-бройлерів і непродуктивних тварин. Застосування SPC для аквакультури дозволяє замінити до 50% рибного борошна в раціонах лососевих.

SPC містить лише сліди олігосахаридів та алергенів (гліцінін і по-конгліцінін), тому може використовуватися в якості рибної муки і ЗНМ в годівлі телят у період лактації, престартерних кормах для поросят, курчат-бройлерів, непродуктивних тварин, хутрових звірів і аквакультури. У стартерних кормах для свиней SPC може заміняти сухе знежирене молоко, молочну сироватку і рибне борошно, при цьому за харчовою цінністю SPC незначно поступається вищезгаданим інгредієнтам.

Переваги застосування SPC
Застосування SPC характеризується високою перетравністю білків, низьким рівнем антигенів, низьким вмістом заліза і хорошими смаковими якостями. Це робить його гарною альтернативою молочному білку і може використовуватися як замінник цільного молока. Використання високоякісного, з низьким рівнем антигенів соєвого протеїнового концентрату, як джерела білка в замінниках молока, сприяє підтримці здоров'я тварин, збільшенню приростів і зменшенню вартості раціонів.

SPC може бути використаний в якості альтернативи молочному білку та рибного борошна у стартерних кормах для поросят. Застосування SPC в якості альтернативи дорогим джерел протеїну – ЗНМ та рибного борошна, сприяє підтримці швидкості росту і зменшення вартості кормів.

SPC служить чудовим джерелом білка для птиці. Високий вміст протеїну і збалансований амінокислотний склад роблять SPC ідеальною заміною рибного борошна в комбікормах. Проведені досліди на курчатах-бройлерах з введенням 5% SPC при заміні сухого знежиреного молока суттєво не вплинули на зоотехнічні результати вирощування.

 

З 3 по 5 лютого 2010 року в Києві пройшла VI Міжнародна виставка «ІнтерАгро 2010». Тематика виставки охопила всі напрямки діяльності АПК і проходила за підтримки Міністерства сільського господарства України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції.


За шість років ця найбільша зимова сільськогосподарська виставка в Україні набула репутацію однієї з провідних міжнародних виставок у цьому сегменті і увійшла до списку пріоритетних виставок, в яких беруть участь компанії з країн, що є основними постачальниками сучасної сільськогосподарської техніки і технологічних рішень для аграрного комплексу.

Безумовно, співробітники ПВП «Вибір» не могли не бути присутнім на такій значимої виставці рентабельного високоефективного сільського господарства. Її відвідини сприяло налагодженню професійних контактів із споживачами кормових добавок і виробниками комбікормів. Ми провели ряд зустрічей з керівниками і фахівцями тваринницьких і птахівничих підприємств, підприємств комбікормової промисловості, науковими співробітниками та спеціалістами-експертами, представниками підприємств і фірм, що займаються виробництвом комбікормів.

Це найважливіша подія, яка спрямована на просування сучасних технологій в агропромисловому комплексі, пропонує найбільш повний спектр сільськогосподарської техніки та новітні науково-технічні розробки для професіоналів-аграріїв. Виставка представляє основні напрямки інноваційного розвитку світового сільськогосподарського машинобудування і є унікальним торгівельним майданчиком для укладання контрактів на постачання сучасної вітчизняної та закордонної техніки.

У рамках заходу проводилися конференції, круглі столи, семінари, спрямовані на підвищення ефективності роботи сільського господарства. Для аграріїв свої досягнення представили компанії з України, Великобританії, Німеччини, Франції, Румунії та Італії.

03 грудня

З 2 по 5 лютого 2010 р. в Москві в павільйоні № 57 Всеросійського Виставкового Центру (ВВЦ) пройшла ювілейна П'ятнадцята міжнародна спеціалізована торгово-промислова виставка «Зерно-Комбікорми-Ветеринарія-2010».

Виставка, що проводиться з 1996 року, є найбільшим спеціалізованим форумом в Росії, країнах СНД і Східної Європи. Тут демонструються досягнення спеціалізованого напрямку агропромислового комплексу і розглядаються нагальні проблеми галузі. Крім того, даний захід дозволяє визначити основні тенденції розвитку ринку в галузі АПК.

У рамках виставки відбулися тематичні семінари, круглі столи та конкурси.
Щорічно наша компанія відвідує цю виставку, і, на думку наших фахівців, вона стане важливою подією напередодні відкриття сільськогосподарського сезону цього року.
Під час виставки нами було проведено кілька важливих і успішних переговорів з іноземними постачальниками з питань постачання, збуту і співпраці, що в свою чергу сприяло зміцненню міжнародного співробітництва, обміну досвідом.

Приємно було побачити і поспілкуватися як зі старими знайомими постачальниками, так і завести нові знайомства, які допоможуть нам реалізувати нові спільні проекти. Завдяки цій виставці нам вдалося значно розширити коло ділових контактів, в тому числі і на суміжних ринках.

Вдалим рішенням є те, що виставка «Зерно-Комбікорми-Ветеринарія-2010» проходила в одному павільйоні і її відвідувачі мали можливість, не витрачаючи зайвого часу, відразу знаходити потрібні саме їм підприємства, людей, а також зацікавила їх продукцію.

На виставці були представлені: технології й устаткування для вирощування, збору, транспортування, зберігання і переробки зерна; агрохімія і сільгосптехніка; сировину, технології та обладнання для виробництва хлібопродуктів: борошна, крупи, комбікормів; елеватори і зерносклади; млини, комбікормові і крупозаводи; комбікорми для сільськогосподарських та домашніх тварин, птиці, риб; ветеринарне обладнання, препарати інструменти та послуги; пакувальне обладнання та матеріали, технології та обладнання для тваринництва.

Територія Всеросійського виставкового центру традиційно є головним майданчиком для представлення новинок та досягнень у галузі сільського господарства.